Drobečková navigace

Úvod > Zahraničí > Dovolená v Egyptě

Dovolená v EgyptěDatum konání:
10.10.2023

Dovolená v Egyptě byla jako sen, který se stal skutečností. Naše dobrodružství začalo okamžikem, kdy jsme přistáli na letišti a přivítaly nás horké sluneční paprsky, které se odrážely od kamenné pouště. Přeplněni vzrušením jsme se vydali do našeho úžasného hotelu, který se tyčil přímo u břehů Rudého moře.

HOTEL SOULOTEL DREAM RESORT 

Hotel Soulotel dream resort byl jako pohádkový palác s luxusními pokoji a nádhernými výhledy na moře. Již z terasy jsme měli možnost obdivovat jasně modrou vodu, která lákala naši duši k dobrodružství. Skvělá obsluha nás přivítala s úsměvem a ochotně nám ukázala všechny pohodlné vybavení, které hotel nabízel.

HOTEL SOULOTEL DREAM RESORT HOTEL SOULOTEL DREAM RESORT

Jídlo bylo dalším vrcholem našeho pobytu. Každý den jsme měli možnost ochutnat širokou škálu tradičních egyptských jídel i mezinárodní kuchyně. Od čerstvého ovoce až po lahodné dezerty, každé jídlo bylo opravdovou lahůdkou pro naše chuťové buňky.

Ale to nejlepší našeho pobytu bylo samotné moře. Rudé moře je známé svou krásnou podvodní faunou a flórou, a my jsme to mohli zažít na vlastní kůži. Šnorchlování u korálových útesů bylo jako vstup do úplně jiného světa plného pestrobarevných ryb a nádherných korálů. A když jsme se ponořili hlouběji, měli jsme to štěstí potkat se s několika želvami, které pomalu plavaly kolem nás, jako by nás zvaly do svého království.

Pláž Marsa Alam

Dny strávené u moře byly plné radosti a dobrodružství. Pro rodiny s dětmi je moře ideální, protože je dostatečně mělké a klidné, aby si i ti nejmenší mohli užívat bezpečného koupání.

Celý náš pobyt v Egyptě byl plný nezapomenutelných zážitků a dojmů. Krásné moře, fantastické jídlo a úžasný hotel udělaly z naší dovolené skutečně nezapomenutelný zážitek, který nás bude provázet ještě dlouho po návratu domů.

Potápění v Egyptě